Skip to content Skip to footer
IDEA PROJEKTU

CREATIO EX NIHILO

Przedmioty powstają w konkretnym celu, powinny go w pełni realizować, żeby ich istnienie miało swój sens. Jaka jest kolejność tego procesu? Pierwsza pojawia się idea, koncepcja. Druk 3d stanowi odpowiedź na potrzebę zmaterializowania takiego pomysłu. Umożliwia powołanie go do istnienia z jego cyfrowego odpowiednika, co stanowi 2 kluczowy etap - produkcja.

struktura
Projekt bez nazwy (2)

Problem.

To pojęcie, którego większość ludzi stara się uniknąć. My lubimy problemy - nazwijmy je wyzwaniami. Motywują nas do stawiania pytań i odpowiadania na nie. Proponujemy rozwiązanie alternatywne dla rynkowych, bardzo precyzyjne, powtarzalne, wielkoformatowe.

Analiza problemu

Do każdego wyzwania podchodzimy indywidulanie, szukając kreatywnych rozwiązań.

Precyzyjnie

Tak lubimy pracować. Interesują nas tylko dopracowane rozwiązania.
zastanawiasz się,,,

Dlaczego warto z nami współpracować?

ręka lewa
prawa_reka
zastanawiasz się,,,

Dlaczego warto z nami współpracować?

Nie boimy się inwestować w jakość mimo wyższych kosztów. Od ponad 20 lat działamy w branży produkcyjnej i staramy się zawsze być kilka kroków przed konkurencją. Usprawniamy i unowocześniamy procesy w naszej firmie maksymalizując zyski. Wierzymy, że ta droga prowadzi do sukcesu.

koncepcja stworzenia

Technologia druku 3D pozwala ożywić wizje będące zamysłem wyobraźni.

SŁUŻYMY WSPARCIEM

Specjaliści do Twojej dyspozycji

Skorzystaj z wsparcia technicznego naszych specjalistów. Jeśli nie masz projektu, nie wiesz jak uzyskać pożądany efekt, napisz do nas.