Skip to content Skip to footer
POZNAJ NASZE

Tworzywa do druku 3D

Przedmioty powstają w konkretnym celu, powinny go w pełni realizować, żeby ich istnienie miało swój sens. Jaka jest kolejność tego procesu? Pierwsza pojawia się idea, koncepcja. Druk 3d stanowi odpowiedź na potrzebę zmaterializowania takiego pomysłu. Umożliwia powołanie go do istnienia z jego cyfrowego odpowiednika, co stanowi 2 kluczowy etap - produkcja.

Materiały standardowe

MATERIAŁY

Standardowe

Różnorodność dostępnych termoplastów i fotopolimerów wynika z obszernej gamy dostępnych drukarek 3D. Wybierz odpowiednią technologię, dokładnie porównaj dostępne materiały, a następnie zdecyduj się na zamówienie wydruku lub urządzenia, które są kompatybilne z wybranym materiałem.

ABS-M30

Materiał do funkcjonalnego prototypowania
ABS to uniwersalne, wytrzymałe i bardzo rozpowszechnione tworzywo znajdujące szereg zastosowań w różnych gałęziach przemysłu. Tworzywo termoplastyczne ABS-M30 zachowuje wszystkie zalety ABS-u, a przy tym ma zwiększony poziom wytrzymałości w granicach od 25% do 70% w porównaniu do standardowego ABS-u.

Właściwości

Przykładowe zastosowanie

Materiały przemysłowe

MATERIAŁY

Przemysłowe

Wkraczając w erę nowoczesnego przemysłu, materiały do druku 3D stają się kluczowym ogniwem rewolucji produkcyjnej. Nasza kolekcja przemysłowych materiałów do druku 3D otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości w projektowaniu, prototypowaniu i wytwarzaniu części.

Materiały inżynieryjne

MATERIAŁY

Inżynieryjne

Niech nasze zaawansowane materiały do druku 3D inżynieryjnego staną się twoim partnerem w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań. Odkryj przyszłość produkcji, projektowania i prototypowania dzięki naszej różnorodnej gamie materiałów, spełniającej najwyższe standardy jakości i wydajności.